Najśmieszniejsze słowa po hiszpańsku 😹 – Zabawne słowa po hiszpańsku, które rozśmieszają Polaków 😅🤣

Najśmieszniejsze słowa po hiszpańsku

Czy wiesz jak brzmią najśmieszniejsze słowa po hiszpańsku? Obejrzyj nasze wideo, poznasz zabawne słowa po hiszpańsku, które rozśmieszają Polaków! W wideo usłyszysz jak lektor polski wypowiada pierwsze słowo, a następnie lektor hiszpański! Gdy słowo wypowie hiszpański native speaker to nie będziesz mógł powstrzymać śmiechu :)! Sposób w jaki wypowiada śmieszne słowa z polskiego na hiszpański bardzo Cię rozśmieszą! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najśmieszniejsze słowa w języku hiszpańskim! Twoje samopoczucie jest ważne dlatego zadbaj o Twój uśmiech każdego dnia! Gorąco polecamy nasze wideo gdzie usłyszysz zabawne wyrazy po hiszpańsku! 

Zabawne słowa po hiszpańsku, które rozśmieszają Polaków

Hiszpańskie słowa w Polsce brzmią zupełnie co innego niż myślisz! Jeżeli chcesz poprawić Twój dzień to wybrane zabawne słowa po hiszpańsku, które rozśmieszają Polaków na pewno to zrobią! Najśmieszniejsze słowa po hiszpańsku, czyli hiszpański na wesoło to doskonałe wideo na poprawę humoru! Jeżeli masz gorszy dzień to śmieszne hiszpańskie słówka sprawią, że Twój dzień szybko się polepszy! Rozmówki hiszpańskie to doskonała rozrywka dla każdego! Fajne słowa po hiszpańsku, czyli hiszpański na wesoło to najlepszy pomysł na dobre samopoczucie! Dlatego włącz wideo i poznaj śmieszne hiszpańskie słowa! Nauka przez zabawę to jeden z najlepszych sposobów na poznanie nowego języka!

Słowa w wideo

Siedziby – Sedes

Lokalizacja – Ubicación

Słaby – Débil

Mała rana – Pupa

Chirurg – Cirujano

Ślina – Baba

Zakręt – Curva

Gubię – Perdí

Karaluch – Cucaracha

Ubrania – Ropa

Kura – Gallina

Lis – Zorro

Ciasto – Masa

Być – Ser

Masażysta – Masajista

Banknoty – Billetes

Łóżeczko – Cuna

Piłka – Balón

Naprzód – Palante

Sprawdź także poprzedni wpis „Ponglish – Dosłowne tłumaczenia Polaków “Thank you from the mountain” 33 językowe wpadki Polaków“.
Gorąco Polecamy nasz kanał na Youtube!